Çorum/Sungurlu Efebey Nakliyat

Fabrika malzemelerinin ve makinelerinin zararsız bir şekilde taşınması gerekir. Firmamız başkent nakliyat fabrikaların makinelerinin ve diğer eşyalarının en iyi şekilde yeni adrese taşınması için hizmet vermektedir. Fabrika taşımacılığı hizmetimizde fabrika sahiplerine kusursuz ve hasarsız bir taşımacılığı vaad ediyoruz. Ülkemizde fabrika taşımacılığı hizmetini kaliteli bir şekilde veren firmaların sayısına bakarsanız oldukça az olduğunu göreceksiniz. Taşımacılık hizmetimiz hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için adım adım fabrika taşımacılığı hizmetimizi açıklıyoruz.

Ekspertizimiz yeni adrese taşınılmasının istendiği fabrikaya giderek eşyalar ve makineler hakkında rapor tutar. Rapora göre fabrika müdürlerine taşımacılık bedeli iletilir. Taşımacılık bedeli yetkililer tarafından kabul edilirse taşımacılık hizmetine başlanır. Önce fabrikanın ofislerindeki malzemeler pet graft kağıtlar ile paketlenir. Fabrikadaki çalışma ortamında yer alan makineler lift’li araçlarımız ile taşınır.

Başkent nakliyatı fabrika taşımacılığı hizmetinde seçmeniz için yüzlerce neden bulunmaktadur. Bu nedenlerden biri sigortalı hizmetimizdir. Fabrikalardaki tüm eşyaların maddi ve manevi değeri oldulça büyüktür. Taşımacılık öncesinde fabrikadaki tüm eşyalarınızı tam ziya sigortalamaktayız. Üstelik bu sigortalama hakkında her hangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ankara nakliyat sektöründe en uygun fiyatlara en kaliteli fabrika nakliyatı hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.