Çorum-Sungurlu Efebeynakliyat

Ülkemizde şirketler politikalarını daha çok geliştirdiği için hemen hemen her ilde bürolarını açmaya başladılar. Bununla birlikte bazı şirketler bürolarını farklı şehirlere taşımaktadır.

Firmamız başkent nakliyatta ülkemizdeki en iyi büro taşımacılığı hizmetini vermektedir. Firmamız büro taşımacılığını şu maddelere göre yapmaktadır. Öncelikle firmamızın bir ekspertizi taşınılmasını istendiği büroya gider ve gerekli incelemelerini yapar.

Raporlama ve incelemeler sonucunda büro yetkilisine nakliyat hizmeti için ekonomik bir fiyat belirleyip yetkiliye açıklar. Eğer yetkili bu fiyata onay verirse büro taşımacılığının gerçekleşmesi için iki taraf bir gün belirler.

Taşımacılık günü nakliyat sözleşmesi imzalanır. Bu nakliyat sözleşmesi içerisinde sigorta sözleşmeside bulunur. Büro taşımacılığının yapılacağı gün firmamızın personelleri ve araçları büroya gider. Önce dosyalar ve arşivler paketlenir.

Dosyalar paketlenirken belirli bir kodlama işlemi yapılır. Bu kodlama işlemi taşınılmasının istendiği büroda yerleşmeyi daha kolay kılmak için yapılır. Ardından mobilyalar demonte edilir ve parçalar paketlenir. Tüm eşyalar araca yerleştirildikte sonra yola çıkılır.